You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe geç

Sitenize Ücretsiz Whois Aracı Ekleyin

Sitenize Ücretsiz Whois Aracı Ekleyin

Yönetici
Sitenize Ücretsiz Whois Aracı Ekleyin
Whois Nedir?
[Resim: whois-nom-de-domaine.png]
Whois, domain’in bilgilerini içerir. Domain’in kayıt ve süresinin bitiş tarihini, host edildiği firmanın name server bilgileri de yer alır. Mesela domainadi.com domaini kimin adına kayıtlı mail adresi telefon numarası domaini host eden hosting firmasının name server (ns) bilgilerini gösteren bir sorgulamadır.

Ne İşe Yarar?
Whois kullanarak alan adı musaitlik durumunu kontrol edebilir ya da alan adının kime ait olduğu , hangi firmada barındığı , hangi sunucuda çalıştığı gibi bilgileri ögrenebilirsiniz.

Siteme Nasıl Eklerim?
Konu sonundaki dosya ekinden indirdiğiniz zip dosyasındaki whois.php'yi ana dizine atarak ek gereksinim olmadan sitenize ekleyebilirsiniz.
.zip whois.zip
Enes ŞAFAK Kişisel Sitem
Son Düzenleme: 20.01.2021, 11:21 PM, Düzenleyen: SafakB.
[-]
Bunu beğenenler:
   MURODERLERBANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kodluk sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.