You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe geç

Sidebar'a Katkıda Bulunanlar Bölümü (HTML + CSS)

Sidebar'a Katkıda Bulunanlar Bölümü (HTML + CSS)

Yönetici
Sidebar'a Katkıda Bulunanlar Bölümü (HTML + CSS)
Bu konuyu bir istek üzerine hazırladığımı ve açık şekilde paylaşmak istediğim konu olarak açtığımı öncelikle belirtmek isterim. Forumunuzda veya sitenizde katkısı bulunanları ön plana çıkarmak istiyorsanız işinize yarayacağını düşünüyorum. Ekran çıktısını aşağıya bırakarak konuya başlıyorum.

[Resim: afRlqr.png]
 
Sidebar'a eklediğinizde sidebar'ın genişliğine göre hizalanır. Görselleri ve ismi rahatça değiştirebilirsiniz. Üzerine gelindiğinde 5 piksellik bir yukarıya doğru animasyonu var. Kodların arasına özellikle bir yazı tipi eklemedim, sitenizdeki varsayılan yazı tipiyle kullanmak istersiniz diye.
 
NOT: Yazı tipi farklılıklarından kaynaklı hizalamaların bozulması durumunda CSS kodları arasında değişiklik yapabilirsiniz.
 
Kodları ekte paylaşıyorum. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..
.zip Katkıda Bulunanlar.zip
[-]
Bunu beğenenler:
   EnkaPRO, MURODERLERBANA, SafakB

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kodluk sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.