You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe geç

En Sevdiğim Çok Kullanışlı Olan Sistem Araçlarından Birini Sizlere Sunuyorum

En Sevdiğim Çok Kullanışlı Olan Sistem Araçlarından Birini Sizlere Sunuyorum

Yönetici
En Sevdiğim Çok Kullanışlı Olan Sistem Araçlarından Birini Sizlere Sunuyorum
Merhabalar. Sizlere uzun zamandır kullandığım ve bilgisayarımda en sevdiğim en işlevsel program olan Advanced SystemCare' i tanıtacağım.

Bu araç ile yapabileceğiniz onlarca şey var. Örnek vermek gerekirse;

  • Temizleme ve Eniyileme; Bu kısımda seçmiş olduğunuz tüm seçenekler doğrultusunda bilgisayarınızı komple tarar ve temizler.

[Resim: eiCunv.png]

  • Hızlandırma kısmında isteğinize göre raminizde yer açabilir. Örneğin Oyun Kipine geçtiğinizde oyun oynarken fps düşmesine neden olacak servis ve programları arka plandan çalışmasını durdurabilir. Bu sayede ram ve cpu değerleriniz düşecek ve oyun performansınız artacaktır.
  • Donanım İvmeleme kısmında bilgisayarınızın eksik veya güncel olmayan sürücülerini tarayıp sizlere sunabilir.
  • Uygulama / Araççubuğu Temizleme kısmında şirketin kendi yazılımı olan IOBit Uninstaller'ı sunacaktır. Peki ne farkı var denetim masasından kaldırma ile bu programı kullanmanın? Bazı uygulamalar bilgisayarımıza yüklendikten sonra kayıt defteri gibi farklı kısımlarda dosyalar yer ettirmekte. IObit üzerinden kaldırılan program bu örnek verdiğim bütün dosyalarını bilgisayarınızdan temizler ve fazlalık dosya bırakılmamış olur.
[Resim: MO0lMk.png]
  • Koruma kısmında bilgisayarınıza zararlı yazılımların girişini kontrol eder ve engeller.
  • Güvenilmeyen program engellemeyi açtıysanız eğer bir programı yüklediğinizde en ufak bir risk taşıyorsa o programı yüklemenize engel olur.
  • Gezinti koruma açık ise internet üzerinde güvenilmez sitelerin bildirim, izinler ve veri erişimine engel olur.
  • Kısacası sıkı bir koruma sekmesi tam aradığımız gibi Gülmek
[Resim: zkIt4A.png]

  • Alet çantası kısmında birbirinden güzel seçenekler hepsini anlatmak biraz zor olur. Resimden görüp zaten ne işe yaradığını direkt anlayacaksınız.
  • Kayıt defteri düzenleyicisinden tutun, zamanlı bilgisayar kapatmasına, disk temizleyici ve gereksiz dosyaları öğütücüsüne kadar.
[Resim: KWwlM3.png]

Advanced Systemcare 14.1.0.206 İndir


Umarım faydalı olmuştur.  Gülmek
[-]
Bunu beğenenler:
   ATASVN, EnkaPRO

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kodluk sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.